AK Parti il teşkilatından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a video klip

Read Time:52 Second

[ad_1]

ak parti il teskilatindan cumhurbaskani erdogana video klip 294be91 1BRCu8
ak parti il teskilatindan cumhurbaskani erdogana video klip 294be91 1BRCu8

GEN AK PARTİ İL TEŞKİLATINDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A VİDEO KLİP (GÖRÜNTÜLÜ-FOTOĞRAFLI) İHA KAYSERİ(İHA)- AK PARTİ KAYSERİ İL TEŞKİLATI TARAFINDAN, AK PARTİ GENEL BAŞKANI VE CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN İÇİN VİDEO KLİP HAZIRLANDI. AK PARTİ KAYSERİ İL TEŞKİLATI’NIN ‘BÜYÜDÜ ADALET İLE ERDOĞAN’ İSİMLİ ŞARKISININ VİDEO KLİBİNDE ERCİYES DAĞI VE TARİHİ KAYSERİ KALESİ BAŞTA OLMAK ÜZERE, ŞEHRİN ÇEŞİTLİ YERLERİNDEN KESİTLER BULUNUYOR. AYRICA KLİPTE CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN YERE DÜŞEN TÜRK BAYRAĞINI ALMASI GİBİ ÖNEMLİ ANLARINDAN DA KESİTLER ÖN PLANA ÇIKARILDI. (EK,

AK Parti Kayseri İl Teşkilatı tarafından, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için video klip hazırlandı.

AK Parti Kayseri İl Teşkilatı’nın ‘Büyüdü Adalet ile Erdoğan’ isimli şarkısının video klibinde Erciyes Dağı ve Tarihi Kayseri Kalesi başta olmak üzere, şehrin çeşitli yerlerinden kesitler bulunuyor. Ayrıca klipte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yere düşen Türk Bayrağını alması gibi önemli anlarından da kesitler ön plana çıkarıldı.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post (Özel) Kadın girişimci hobi olarak yaptığı işte KOSGEB desteğiyle kendi markasını kurdu
Next post AK Parti il teşkilatından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a video klip