AK PARTİ MELİKGAZİ ilçe kongresi yapıldı


20201003 170512 0000
20201003 170512 0000

AK PARTİ MELİKGAZİ 7. OLAĞAN KONGERSİ YAPILDI…KONGRE TV KAYSERİ’DEN CANLI YAYINLANDI
AK PARTİ MELİKGAZİ 7. OLAĞAN KONGERSİ YAPILDI. TV KAYSERİ’DEN CANLI YAYINLANAN KONGRE’DE TEK LİSTE İLE ADAY GÖSTERİLEN GÖKHAN ÜLKE GÜVEN TAZELEYEREK YENİDEN MELİKGZİ İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ.
Ak Parti Melikgazi 7. Olağan İlçe Kongresi Koronavirüs önlemleri çerçevesinde açık alanda yapıldı. Kongreye Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Önceki Dönem Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ve Ak Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Ak Parti Kayseri Milletvekilleri İsmail Tamer İsmail Emrah Karayel, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu delegeler ve basın mensupları katıldı.
Kongrede ilk olarak divan kurulu oluşturuldu.
Protokol konuşmalarına geçilirken Koronavirüs test sonucu pozitif çıktığı için Kongreye katılamayan Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülkenin mesajı katılımcılara dinletildi.
Kürsüye çıkarak konuşma yapan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu 2020 yılında gerçekleşen belediye faaliyetlerinden bahsetti.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Melikgazi Belediye Başkanlığı döneminde dayanışma içerisinde Melikgaziye hizmet etmenin keyfini yaşadıklarını ifade etti.
AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer’de bizim partimizde görev alınmaz verilir diyerek bunun en güzel örneğini bugün görmüş olduk dedi
AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel’de kongrenin hayırlı olmasını temenni etti.
Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu Ak Parti Teşkilatının Kayseri’de bir bereketi olduğunu ifade ederek birlik beraberlik vurgusu yaptı.
Önceki Dönem Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve Ak Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ise kongrelerin geriye dönük değerlendirmelerin yapıldığı ve ileriye dönük vizyonların yenilendiği yerler olarak ifade ederek 2019 yılına ilişkin ekonomik verileri paylaştı
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayetli duruşu ile Türkiye’nin bir çok belayı def ettiğini ifade etti
Faaliyet, gelir gider ve kesin hesap raporlarının okunup onaylanmasının ardından seçime geçildi. Kongre’de tek aday olan Gökhan Ülke yeniden seçilerek güven tazeledi.



Kaynak

Önceki Haber

Şekere yerli tohum geliyor – ENKayseri

Sonraki Haber

AK PARTİ TALAS ilçe kongresi yapıldı