Armada Kayak ve Snowboard Kulübü 2020-2021 kış sezonuna hazır

Read Time:47 Second

[ad_1]

armada kayak ve snowboard kulubu 2020 2021 kis sezonuna hazir 6b956a6 vaYZd9
armada kayak ve snowboard kulubu 2020 2021 kis sezonuna hazir 6b956a6 vaYZd9

ARMADA KAYAK VE SNOWBOARD KULÜBÜ BAŞKANI ABDULLAH NECAT TÜRKMENOĞLU, KIŞ SEZONUNA HAZIR OLDUKLARINI BELİRTEREK, “ÇOK CİDDİ BAŞARI POTANSİYELİNE SAHİP KADROMUZ VAR” DEDİ.,

Armada Kayak ve Snowboard Kulübü Başkanı Abdullah Necat Türkmenoğlu, kış sezonuna hazır olduklarını belirterek, “Çok ciddi başarı potansiyeline sahip kadromuz var” dedi.

Armada Kayak ve Snowboard Kulübü Başkanı Abdullah Necat Türkmenoğlu yaptığı açıklamada: “Yeni kurulan bir kulüp olmamıza rağmen kuruluş prosedürlerimizi çok hızlıca tamamladık. Sporcu kadromuzu da bu süreçte oluşturduk. Kadromuza baktığımız zaman, çok ciddi başarı potansiyeline sahip olduğunu görüyoruz. Bu sene Armada Kayak ve Snowboard Kulübü olarak her branşta yarışacak sporcularımızdan ciddi başarılar beklemekteyiz.” diye konuştu.

Türkmenoğlu, altyapı çalışmalarına da değinerek “İlk etapta Kayseri’deki tüm ilçelerimizde scooting çalışması yapacağız. Bu çalışmalar neticesinde çocuklarımızı ilgili branşlarımızda sporcu olarak yetiştirmeye çalışacağız. Bu konuda yerel yönetimlerle işbirliğine gideceğiz.” şeklinde konuştu.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Stoltenberg ile görüşmesinde ‘somut dayanışma’ vurgusu
Next post Başkan Palancıoğlu, Dünya Mimarlık Günü’nü Kutladı