Başkan Mehmet Cabbar projeler hakkında Ankara’da istişarelerde bulundu

Read Time:1 Minute, 12 Second

[ad_1]

baskan mehmet cabbar projeler hakkinda ankarada istisarelerde bulundu cbbf4cc qmfxYm
baskan mehmet cabbar projeler hakkinda ankarada istisarelerde bulundu cbbf4cc qmfxYm

DEVELİ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET CABBAR, DEVELİ’DEKİ PROJELERİN HAYATA GEÇİRİLMESİ HUSUSUNDA ANKARA’DA İSTİŞARELERDE BULUNDU.,

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi’deki projelerin hayata geçirilmesi hususunda Ankara’da istişarelerde bulundu.
Tarım Bakanlığı tarafından ilçede Karacaviran-Sindelhöyük arasındaki 2 milyon m2’lik alana kurulması planlanan Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Projesi başta olmak üzere, Develi’ye yapılacak hizmetler hakkında Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu ile istişarelerde bulundu. Projenin takipçisi olduğunu belirten bakan yardımcısı Aksu, “Develimizin tarımsal kalkınması için büyük önem arz eden bu projemizi en kısa sürede Develi’mize kazandıracağız” diyerek müjdeyi verdi.
Yapımı bir süredir durdurulan yeni Develi Devlet Hastanesi hakkında istişarelerde bulunmak için Sağlık Bakanlığı Hasta ve Çalışan Hakları Dairesi Başkanı Avşar Aslan ile birlikte Sağlık Bakanlığı Yatırımlar Genel Müdür Yardımcısı Dursun Duyar’ı makamında ziyaret eden Başkan Mehmet Cabbar yapılacak uygulamalar hakkında bilgiler aldı. Şu an inşaatı yapan firma ile iş akdinin feshedileceğini ve ardından en kısa sürede Sağlık Bakanlığı tarafından İkmal ihalesine çıkılarak hastane inşaatının en kısa sürede tamamlanacağının müjdesini veren Yatırımlar Genel Müdür Yardımcısı Dursun Duyar’a ve Hasta ve Çalışan Hakları Dairesi Başkanı Avşar Aslan’a ilgilerinden dolayı teşekkürlerini ileten Başkan Mehmet Cabbar, “Hastanemizin bir an önce tamamlanması için girişimlerimiz ve istişarelerimiz devam edecek” açıklamalarında bulundu.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kayseri’de kaçak av yapan 6 kişiye 183 bin TL ceza kesildi
Next post Ganire Paşayeva: – ENKayseri