Başkan Palancıoğlu’ndan Teknopark’a ziyaret – ENKayseri

Read Time:57 Second

[ad_1]

baskan palancioglundan teknoparka ziyaret aec1710 OIzs08
baskan palancioglundan teknoparka ziyaret aec1710 OIzs08

MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR. MUSTAFA PALANCIOĞLU, ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. MUSTAFA ÇALIŞ İLE TEKNOPARK’TA FAALİYET GÖSTEREN FİRMALARI ZİYARET ETTİ.,

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ile Teknopark’ta faaliyet gösteren firmaları ziyaret etti.

Yapılan çalışmalar ve yeni buluşlar hakkında bilgi alan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Erciyes Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çalış ile Teknopark’ta faaliyet gösteren firmaları gezdik. Teknopark’ta faaliyet gösteren firma yetkilileri, firmaları, yaptıkları çalışmalar ve projeleri hakkında bilgi verdi. Çalışmalarla ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Teknopark şehrimize ve ülkemize katkı sağlamak adına önemli çalışmalar yapıyor. Bu yenilikçi çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ederim. Değer üreten, yenilikçi ve inovatif Türkiye yolunda desteklerimiz her zaman tam. Ülkemizin teknolojik gelişmişliğine ve ekonomisine katkı sağlamayı amaçlayan firmalarımız güzel işler yapıyor. Teknopark, ortak projelerle katma değerli üretimin artırılmasını hedefliyor. Merkezleri bünyesindeki projelerin üretilmesi, izlenmesi, üniversite belediye işbirliklerinin daha üst düzeye ulaştırılması ve yeni Ar-Ge merkezlerinin kurulumuna yardımcı olunması adına çalışmalarımız var.” dedi.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Dağcılar, ülkemizin kurtarıcısı ve Cumhuriyetin kurucusunu anmak için zirvelere çıktılar
Next post Yangında evi kül olan adam yetkililerden yardım istedi