Basketbol Aday Kursu Kayseri’de tamamlandıKayseri Basketbol İl Temsilciliği’nin düzenlediği ve Mersin Bölgesi A Klasman Basketbol Hakemi Serdar Ünal’ın katıldığı Basketbol Aday Hakem Kursu tamamlandı.

Kayseri Basketbol İl Temsilciliği’nin düzenlediği ve Mersin Bölgesi A Klasman Basketbol Hakemi Serdar Ünal’ın katıldığı Basketbol Aday Hakem Kursu tamamlandı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ferdi Sporler Merkezi’nde yapılan kursa 70 hakem adayı katıldı. Üç ün süren kurs sonunda katılımcılar yazılı sınava girdi. Mersin Bölgesi A Klasman Hakemi Serdar Ünal’ın üç gün boyunca verdiği derslerden sınava giren isimlerden başarılı olanlar Kayseri Bölgesi Aday Basktebol Hakemi olarak göreve başlayacak. Kursa devamlılık esas olurken kursiyerlerin katılımlarını Kayseri Basketbol İl Temsilcisi Mehmet Ünal Sağlam, bizzat takip etti.

Kursu veren A Klasman Hakemi Serdar Ünal’ın teorik ve pratik olarak verdiği derslerin ardından özellikle forma numarası ve sayıları gösterme işaretlerini kursiyerlerinde yapmasını istemesi renkli görüntülerin oluşmasına neden oldu.

BUGÜN NELER OLDU?

Önceki Haber

Kayseri’de 435 bin 76 Dekar Tarım Arazisi Sulandı

Sonraki Haber

‘1 Ünite kan 3 can 1 fidan’ etkinliğinde 141 öğrenci kan verdi