Bellona Kayseri Basketbol’un 2 transferi sağlık kontrolünden geçti


bellona kayseri basketbolun 2 transferi saglik kontrolunden gecti a6bb148 FRDK1y
bellona kayseri basketbolun 2 transferi saglik kontrolunden gecti a6bb148 FRDK1y

TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL LİGİNDE MÜCADELE EDEN BELLONA KAYSERİ BASKETBOL TAKIMI’NIN, AMERİKA’DAN TRANSFER ETTİĞİ 2 OYUNCUSU SAĞLIK KONTROLÜNDEN TAM NOT ALDI.(SOLDA JACKİ GEMELOS – SAĞDA MİKİAH HARRİGAN),

Türkiye Kadınlar Basketbol Liginde mücadele eden Bellona Kayseri Basketbol Takımı’nın, Amerika’dan transfer ettiği 2 oyuncusu sağlık kontrolünden tam not aldı.

Bellona Kayseri Basketbol’un Amerika’dan transfer ettiği 32 yaşındaki gard oyuncusu Jacki Gemelos ve 22 yaşındaki forvet oyuncusu Mikiah Harrigan girdikleri kardiyoloji, dahiliye, ortopedi, tam kan sayımı, efor ve EKG testlerinden tam not aldı.

Türkiye’ye geldiği için heyecanlı olduğunu söyleyen Jacki Gemelos, “Türkiye’ye ilk gelişim. Kesinlikle benim için çok güzel bir tecrübeydi. Daha önce hiçbir takım beni böyle karşılamadı. Çok güzel ve temiz bir şehir, insanların sıcakkanlı. Bize dün çiçek getirdiler ayrıca akşam yemeğine götürdüler. Bu yüzden çok mutluyum ve Türkiye’ye ilk kez geldiğim için çok heyecanlıyım. Tabi ki Türkiye ligi hakkın da bilgim var. Bu ligde oynamak her Amerikalının rüyasıdır. NBA’dan çok fazla star geliyor. Deniz aşırı ülkeler arasında en iyi ligin Türkiye’de olduğunu söyleyebilirim. Bu yüzden burada işlerin nasıl yürüdüğü hakkında bilgim var” dedi.

Forvet oyuncusu Mikiah Harrigan ise “Oraya çıkıp rekabet etmek için savaşacağız” ifadelerini kullandı.Kaynak

Önceki Haber

Başkan BÜYÜKKILIÇ ulaşımla ilgili yeni kararları açıkladı

Sonraki Haber

Melikgazi Belediyesi Özel Kalem Mustafa TÜMGÜÇ’ÜN acı günü