Kabakcı, Rektör Karamustafa’yı ziyaret etti

Read Time:42 Second

[ad_1]

kabakci rektor karamustafayi ziyaret etti 208495d 06JPBp
kabakci rektor karamustafayi ziyaret etti 208495d 06JPBp

KAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ ALİ İHSAN KABAKCI, KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. KURTULUŞ KARAMUSTAFA’YI ZİYARET ETTİ.,

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa’yı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Kayseri Üniversitesi kampüsünde yapılacak olan Gençlik Ofisi ile ilgili değerlendirme ve istişarelerde bulunuldu. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak çalışmalar hakkında Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa’ya bilgiler veren İl Müdürü Kabakcı, gençlik faaliyetlerinde üniversitelerle işbirliği halinde olacaklarını belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa ise İl Müdürü Kabakcı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, ziyaretin sonunda Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’ya Kayseri Üniversitesinin çini işlemeli fincan takımını hediye etti.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kayseri’de takla atan otomobilde şans eseri yaralanan olmadı
Next post Talas’ın tarıma desteği artarak devam ediyor