KAYMEK UZEM öğrencileri, ilk online deneme sınavına hafta sonu girecek

Read Time:1 Minute, 5 Second

[ad_1]

kaymek uzem ogrencileri ilk online deneme sinavina hafta sonu girecek 6372cfd SzmHo1
kaymek uzem ogrencileri ilk online deneme sinavina hafta sonu girecek 6372cfd SzmHo1

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN KAYMEK A.Ş. TARAFINDAN KAYMEK UZEM (UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ) SİSTEMİ İLE EĞİTİM GÖREN BİNİN ÜZERİNDE LGS VE YKS ÖĞRENCİSİ İLK ONLİNE DENEME SINAVINA 15 KASIM TARİHİNDE GİRECEKLER.,

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren KAYMEK A.Ş. tarafından KAYMEK UZEM (Uzaktan Eğitim Merkezi) sistemi ile eğitim gören binin üzerinde LGS ve YKS öğrencisi ilk online deneme sınavına 15 Kasım tarihinde girecekler.

Türkiye’de ilk kez Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyete geçirilen KAYMEK UZEM (Uzaktan Eğitim Merkezi) sistemi değişen ve dönüşen dünyada ‘Uzaklar Yakın Oluyor’ sloganı ile eğitim faaliyetine devam ediyor.

Zaman ve mekanı ortadan kaldıran KAYMEK UZEM ile öğrenci ve kursiyerler istedikleri ortamda ücretsiz olarak tablet, bilgisayar ve cep telefonu ile derslere canlı (online) olarak ulaşabiliyor.

DENEME SINAVLARI BAŞLIYOR

KAYMEK UZEM eğitim faaliyetlerine 2 binin üzerinde kursiyer ve öğrencilerle LGS, YKS ve Mesleki Eğitim Kursları ile devam ediyor. KAYMEK UZEM, LGS ve YKS alanında vermiş olduğu eğitimlere ek olarak online deneme sınavları da yapılacak. Öğrenciler online deneme sınavına cep telefonları, tabletleri ya da bilgisayarları ile giriş yapabilecek. KAYMEK Uzem tarafından eğitim alan binin üzerinde LGS ve YKS öğrencilerine ilk deneme sınavı 15 Kasım tarihinde yapılacak olup, bu deneme sınavı öğrencilerin seviyelerini belirlemelerine katkı sağlayacak.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kayserispor’a PFDK’dan ceza – ENKayseri
Next post Başkan Yalçın’a tarıma destek teşekkürü