Melikgazi’de 110 dairenin kura çekimi ve anahtar teslimi yapılacak

Read Time:56 Second

[ad_1]

melikgazide 110 dairenin kura cekimi ve anahtar teslimi yapilacak 8c873a3 nX3Pz0
melikgazide 110 dairenin kura cekimi ve anahtar teslimi yapilacak 8c873a3 nX3Pz0

MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NİN EN BÜYÜK PROJELERİNDEN BİRİSİ OLAN KÂZIM KARABEKİR KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ KAPSAMINDA TAMAMLANAN 5 BLOK 272 DAİREYİ KAPSAYAN 110 DAİRENİN KURA ÇEKİMİ VE ANAHTAR TESLİM PROGRAMI DÜZENLENECEK.,

Melikgazi Belediyesi’nin en büyük projelerinden birisi olan Kâzım Karabekir Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında tamamlanan 5 blok 272 daireyi kapsayan 110 dairenin kura çekimi ve anahtar teslim programı düzenlenecek.

İl Kültür Müdürlüğü salonunda 28 Kasım Cumartesi günü saat 11.00’da yapılacak olan anahtar teslim programında dairelerin sahipleriyle buluşacağını hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Melikgazi’miz için önemli yatırımlar yaparak kentsel dönüşüm projelerimizi gerçekleştiriyoruz. Modern bir şehir anlayışıyla hareket ederek gerçekleştirdiğimiz kentsel dönüşümlerde, Kazım Karabekir’de bulunan 110 anahtarı 110 ailemize teslim etmenin mutluluğunu yaşayacağız. Tüm sosyal donatıları ile güzel bir ortam hazırlayacağız. Melikgazi Belediyemiz kentsel dönüşüm konusunda sadece Kayseri’de değil Türkiye’de de en önemli işlevi yapan belediyelerden bir tanesi. İnşallah Rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin” dedi.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Türk Diyanet-Sen Vakfında devir teslim töreni yapıldı
Next post Baştan sona yenilenen Yaris; Toyota Plaza Kayseri’de satışa sunuldu