Melikgazi’de iki mahallede ihtiyaçlar tespit edildi


melikgazide iki mahallede ihtiyaclar tespit edildi 8ab31d0 pBLGQ6
melikgazide iki mahallede ihtiyaclar tespit edildi 8ab31d0 pBLGQ6

HER CUMA GÜNÜ ERKEN SAATLERDE SEÇİLEN BİR BÖLGEDE TEKNİK EKİP İLE GEZEREK İHTİYAÇLARI YERİNDE TESPİT EDEN MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR. MUSTAFA PALANCIOĞLU, SAKARYA VE ESENTEPE MAHALLESİ’NDE YAPILMASI GEREKENLERİ YERİNDE GÖREREK ÇALIŞMALARIN PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLAYACAĞINI SÖYLEDİ.,

Her Cuma günü erken saatlerde seçilen bir bölgede teknik ekip ile gezerek ihtiyaçları yerinde tespit eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Sakarya ve Esentepe Mahallesi’nde yapılması gerekenleri yerinde görerek çalışmaların Pazartesi günü başlayacağını söyledi.

Tespit çalışması yapılan alanlarda sonbahar temizliği başlayacağını söyleyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Her hafta olduğu gibi bu haftada Sakarya ve Esentepe Mahallemizde çalışmalara başlamak için tespit çalışmasına başladık. Her mahallemize dokunuyoruz. 80 günde 80 park kapsamında park yapımlarımız devam ediyor. Bu mahallelerimizde de parklarımız var. Park haricinde diğer ihtiyaçları da tespit ediyoruz. Pazartesi günü sonbahar temizliği ile başlayacağız. Kaldırım ve parke bakım onarımı yapılacak. Burada da güzel hizmetleri mahallemize kazandıracağız” dedi.

Mahalleye birçok yatırım kazandıran Melikgazi Belediyesine teşekkür eden Esentepe Mahalle Muhtarı Recep Alpak, “Cuma sabahının ilk saatleri Başkanımız mahallemize gelerek ihtiyaçları yerinde tespit etti. Mahallemize birçok hizmeti kazandıracak. emekleri için kendisine ve ekibine teşekkür ederim” diye belirtti.

Sakarya Mahalle Muhtarı Dursun Koç ise, “Başkanımıza yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Başkanımıza ihtiyaç olan ve yapılması gereken yerleri söyledim. İnşallah kısa zamanda yapılacak. Başkanımıza güvenimiz tam” diye konuştu.Kaynak

Önceki Haber

Hamsi çoğaldı, fiyatı azaldı – ENKayseri

Sonraki Haber

Talas’ta Cumhuriyet Bayramı bir başka yaşandı