Melikgazi’den esnafa bir destek daha


melikgaziden esnafa bir destek daha 093c0ee lOG2NK
melikgaziden esnafa bir destek daha 093c0ee lOG2NK

MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR. MUSTAFA PALANCIOĞLU, PANDEMİ SÜRECİNDE MÜLKİYETİ MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NE AİT OLAN VE KİRAYA VERİLEN İŞ YERLERİNDE YILLIK KİRA ARTIŞININ YAPILMAYACAĞINI SÖYLEDİ.,

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, pandemi sürecinde mülkiyeti Melikgazi Belediyesi’ne ait olan ve kiraya verilen iş yerlerinde yıllık kira artışının yapılmayacağını söyledi.

Belediye Meclisi’nde alınan karar çerçevesinde pandemiden dolayı özellikle işyerlerini açamayan belediyemizin kiracısı olan esnaflara destek olduklarını hatırlatan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Bu pandemi döneminde birçok işyeri kısıtlı günlerde açılamadı veya açsa da sınırlı sayıda müşteriye hizmet verdi. Birçok esnaf da paket ve sipariş sistemi ile satış yaptı. Bu süreç zor biz bu açıdan esnafımıza destek olmak istedik. Bir ticaret ve esnaf şehri Kayserimizde yine esnafa yönelik karar aldık. Belediye Meclisince mülkiyeti belediyemize ait olup kiraya verilen iş yerlerinin yıllık kira bedellerinin pandemi bitimine kadar sabitlenmesi kararı alınmıştır. Almış olduğumuz kararların hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Başkan Dr. Palancıoğlu, esnaf dostu bir belediye olarak her zaman esnafa destek olacaklarını söyledi.Kaynak

Önceki Haber

Kayserispor’da Konyaspor maçı hazırlıkları devam ediyor

Sonraki Haber

Kayserispor 8 hafta sonra kazandı