Milli Eğitim’den Kayserispor’a moral ziyareti


milli egitimden kayserispora moral ziyareti be24560 O5mxrr
milli egitimden kayserispora moral ziyareti be24560 O5mxrr

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BİLAL YILMAZ ÇANDIROĞLU KAYSERİSPOR TEKNİK HEYETİNDE BULUNAN ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ. İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BİLAL YILMAZ ÇANDIROĞLU, ÖĞRETMEN OLAN KAYSERİSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ UĞUR KULAKSIZ İLE SAYIN ALPER KELKİTLİ VE İDARİ MENAJERİ YUNUS AKBULUT’U ZİYARET EDEREK, BAŞARI TEMENNİSİNDE BULUNDU.,

İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu Kayserispor teknik heyetinde bulunan öğretmenleri ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, öğretmen olan Kayserispor Teknik Direktörü Uğur Kulaksız ile Sayın Alper Kelkitli ve idari menajeri Yunus Akbulut’u ziyaret ederek, başarı temennisinde bulundu.

Kayserispor tesislerinde, Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı ve idareciler tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu’na isminin yazılı olduğu ve Kayserisporlu futbolcuların imzaladığı 38 numaralı forma hediye edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu ziyarette yaptığı açıklamada; ’Öğretmenlerimizin Kayserispor da görev alması spor camiamızın ne kadar yetkin ve kaliteli olduğunu gösteriyor. Milli Eğitim camiası adına onur duyduk. Buda gösteriyor ki velilerimizin de çocuklarını yetkin öğretmenlere emanet etmesi açısından sevindirici bir durumdur” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu Beden Eğitimi öğretmeni ve aynı zamanda Kayserispor Teknik Sorumlusu Uğur Kulaksız’a çiçek takdim ederek, başarılar diledi.

Ziyarette İl Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu’na İl Müdür Yardımcıları Osman Karaca ve Şemun Akman eşlik ettiler.Kaynak

Önceki Haber

ÖZHASEKİ’DEN ÇETİN ARIK’A SERT TEPKİ ”kiralık vekil Arık, yalanı huy edindi”

Sonraki Haber

Kanala uçan kamyonetin alkollü sürücüsü yaralandı