Talasgücü Belediyespor tempoyu düşürdü – ENKayseri

Read Time:56 Second

[ad_1]

talasgucu belediyespor tempoyu dusurdu 3f49e52 QJCRm0
talasgucu belediyespor tempoyu dusurdu 3f49e52 QJCRm0

BÖLGESEL AMATÖR LİG’DE (BAL LİGİ) MÜCADELE EDEN TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR, ÇALIŞMALARINA DÜŞÜK TEMPODA DEVAM EDİYOR.,

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL Ligi) mücadele eden Talasgücü Belediyespor, çalışmalarına düşük tempoda devam ediyor. Talas İlçesi’nde bulunan kulüp tesislerinde lig hazırlıklarını sürdüren Talasgücü Belediyespor, 7 gün idman, 3 gün izin şeklinde günde tek antrenman yaparak lige hazırlanıyor.

Önlerinde uzun zaman olduğunu belirten Talasgücü Belediyespor Teknik Patronu Halil Aslan, “Yüksek tempoda çalışıp futbolcuları yormak istemiyoruz. Düşük tempoda futbolcularımızı zinde tutacak bir programla lige hazırlanıyoruz. Çok önceden kadromuzu kurduk ve ilk yüklemeleri yaptık. Şimdi ise bu yüklemeler çerçevesinde daha düşük tempoda çalışmalar yapıyoruz. Ligin başlama tarihinin tam olarak netlik kazanmasının ardından çalışmalarımızın da temposunu yükselteceğiz” diye konuştu.

Talasgücü Belediyespor, lig öncesinde kamp yapacak. Ligin başlamasına 3 hafta kala kamp programı yapacaklarını söyleyen Talasgücü Belediyespor Teknik Patronu Halil Aslan, “Ligin başlama tarihinin net olarak açıklanmasının ardından 3 hafta önce takımı kampa alacağız. Kamp programı başlangıç tarihi kışa denk geleceği için Antalya’da uygulanacak. Kamp yeri olarak Antalya’yı düşünüyoruz” dedi.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Büyükşehir’den Yerli Tohum Şenliğine destek
Next post Emar Grup’ta hedef şampiyonluk – ENKayseri