Talas’ta sonbahar temizliği – ENKayseri

Read Time:42 Second

[ad_1]

talasta sonbahar temizligi aeeae15 ILrZmQ
talasta sonbahar temizligi aeeae15 ILrZmQ

TALAS BELEDİYESİ TARAFINDAN KIŞ ÖNCESİ GENEL TEMİZLİK ÇALIŞMASI BAŞLATILDI. İLÇE GENELİNDE YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMAYLA TÜM CADDE VE SOKAKLARDA DETAYLI TEMİZLİK YAPILIYOR.,

Talas Belediyesi tarafından kış öncesi genel temizlik çalışması başlatıldı. İlçe genelinde yürütülen çalışmayla tüm cadde ve sokaklarda detaylı temizlik yapılıyor.

Talas Belediyesi temizlik ekipleri tarafından rutin temizlik çalışmalarını dışında ilçe genelinde başlatılan sonbahar temizliğiyle kışa hazırlık yapılıyor. 15 araç ve 112 personelle gerçekleştirilen çalışmalarda kurumuş otlardan, bağ-bahçe hafriyatlarına, konteynerlerin yıkanması ve dezenfeksiyonundan sokakların temizlenmesine kadar kapsamlı bir faaliyet yürütülüyor. Ayrıca arazi tesviye ve temizliğinin yanı sıra kırsal mahallelerde de temizlik çalışmaları devam ediyor.

Çalışmalarda 5 süpürge aracı, 2 arazöz, 1 konteyner yıkama aracı, 1 kepçe, 1 kamyon, 1 greyder ve 4 kamyonetten oluşan bir ekip hizmet veriyor. Projede ayrıca 112 kişilik personelden oluşan bir ekip de görev alıyor.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kayserispor-Hekimoğlu Trabzon maçının hakemleri belli oldu
Next post Melikgazi Belediyesi vezneleri hafta sonu açık