Başkan Özdoğan’dan koronavirüs denetimi – ENKayseri

Read Time:1 Minute, 2 Second

[ad_1]

baskan ozdogandan koronavirus denetimi 1928425 8RvlrR
baskan ozdogandan koronavirus denetimi 1928425 8RvlrR

HACILAR BELEDİYE BAŞKANI BİLAL ÖZDOĞAN İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA İLÇEDE COVID-19 DENETİMİ YAPTI. ESNAFLARI TEK TEK GEZEN BAŞKAN ÖZDOĞAN, “HACILAR İLÇE HALKININ MASKE MESAFE VE TEMİZLİK KURALLARINA UYDUĞUNU BELİRTEREK TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMAMALIYIZ” DEDİ.,

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda ilçede COVID-19 denetimi yaptı. Esnafları tek tek gezen Başkan Özdoğan, “Hacılar ilçe halkının maske mesafe ve temizlik kurallarına uyduğunu belirterek tedbirleri elden bırakmamalıyız” dedi.

COVID-19 salgını ile mücadele kapsamında ilçe halkını ve esnafı ziyaret eden Başkan Özdoğan, Zabıta Müdürü Naci Kış ile birlikte maske, mesafe ve hijyen denetimi yaptı. Esnaflarla sohbet eden Başkan Özdoğan, ilçe halkının kurallara riayet ettiğini belirtti. Hacılar ilçe sınırları içerisinde COVID-19 pandemisine yönelik tedbirlerin sık sık sürdüğünü belirten Başkan Özdoğan şöyle konuştu;

“İçişleri Bakanlığımızın genelgesi kapsamında ilçemizde maske, mesafe ve hijyen denetimimizi gerçekleştirdik. Denetimlerde esnafımızı da ziyaret ederek dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulunduk. İlçemizde yaptığımız denetimde vatandaşların ve esnafların kuralara uyduğunu gördük. Özellikle maskelerin her zaman takılı olması bizleri memnun etti.” Başkan Özdoğan ayrıca; “Gıda sektöründeki esnaflarımızın da hijyen kurallarına uyması bizleri ayrıca mutlu etti” dedi.

Başkan Özdoğan esnafa ve vatandaşa yaklaşan kış öncesinde yaptığı hatırlatmada maske mesafe ve temizlik kurallarına uyulmasını istedi.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Bellona Kayseri’nin en skorer isimleri
Next post KTO Başkanı Gülsoy ile İl Jandarma Komutanı Çelik’ten koronavirüs denetimi