Bellona Kayseri Basketbol, Samsun’u bekliyor

Read Time:1 Minute, 0 Second

[ad_1]

bellona kayseri basketbol samsunu bekliyor c1e107f 0EMnKx
bellona kayseri basketbol samsunu bekliyor c1e107f 0EMnKx

HERBALİFE NİTRİTİON KADINLAR BASKETBOL LİGİ’NDE MÜCADELE EDEN BELLONA KAYSERİ BASKETBOL, SAMSUN CANİK İLE CUMARTESİ GÜNÜ KADİR HAS KONGRE MERKEZİ VE SPOR SALONU’NDA KARŞI KARŞIYA GELECEK.,

Herbalife Nitrition Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele eden Bellona Kayseri Basketbol, Samsun Canik ile Cumartesi günü Kadir Has Kongre Merkezi ve Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek.

Cumartesi günü 16.00’da oynanacak olan karşılaşmanın hazırlıklarını Kadir Has Kongre Merkezi ve Spor Salonu’nda sürdüren Bellona Kayseri Basket kazanarak çıkışa geçmek istiyor. Bellona Kayseri Basket Baş Antrenörü Ayhan Avcı, Samsun maçını kazanarak çıkışa geçmek istediklerini söyledi. İlk yarıyı ilk 8 arasında bitirip Türkiye Kupası’na katılmayı da istediklerini söyleyen Avcı, “Bugüne kadar özellikle ribaunt konusunda çok sıkıntı çektik. Kalani Brown’un transferi ile bu sorunumuzu çözdüğümüzü düşünüyorum. Kalan 5 maçımız var ve bu 5 maçı kazanıp ilk yarıyı iyi bir yerde bitirmek istiyoruz” diye konuştu.

Öte yandan Cumartesi günü oynanacak karşılaşmanın hazırlıklarını sürdüren Bellona Kayseri Basket’in yeni transferi Kalani Brown ise takımla birlikte çalışmalara başladı. Brown, Türkiye’de olmaktan dolayı mutlu olduğunu ve takıma katkı sağlamak için burada olduğunu söyledi.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Atlı polislerden sigara ve maske denetimi
Next post Toplu ulaşımda HES kodu eşleştirme 30 Kasım’a uzaltıldı