Kayseri Sanayi Odası OSB’de pandemi denetimlerini sürdürüyor

Read Time:48 Second

[ad_1]

kayseri sanayi odasi osbde pandemi denetimlerini surduruyor ac07593 ZCe41t
kayseri sanayi odasi osbde pandemi denetimlerini surduruyor ac07593 ZCe41t

KAYSERİ SANAYİ ODASI(KAYSO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET BÜYÜKSİMİTCİ VE BAŞKAN YARDIMCISI ABDULLAH OĞUZBAŞ, PANDEMİ TEDBİRLERİ KAPSAMINDA ÜYELERE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜREREK, KONTROLLÜ SOSYAL HAYAT DÖNEMİNİN TEMEL PRENSİPLERİ OLAN MASKE, MESAFE VE TEMİZLİK KONULARINDA HATIRLATMALARDA BULUNDU.,

Kayseri Sanayi Odası(KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve Başkan Yardımcısı Abdullah Oğuzbaş, pandemi tedbirleri kapsamında üyelere ziyaretlerini sürdürerek, kontrollü sosyal hayat döneminin temel prensipleri olan maske, mesafe ve temizlik konularında hatırlatmalarda bulundu.

Ziyaretler hakkında bilgi veren KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci, alınan tedbirler sayesinde vaka sayılarında gözle görülür bir düşüş yaşandığını belirterek, “Şehrimizde alınan tedbirler ve yapılan denetimler sonuçlarını vermeye başladı. Gerek il merkezinde gerek OSB’lerimizde olsun vaka sayılarında ciddi düşüler var. Tedbirleri elden bırakmazsak, filyasyon kurallarına da tam manası ile uyarsak bu hastalığın yayılma hızını ez az seviyeye düşürmüş oluruz” dedi.

Başkan Büyüksimitci, bu zor günleri hep birlikte atlatacaklarını belirterek, tedbirlere uyarak üretime devam eden sanayicilere teşekkür etti.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Financial Times: ‘Türkiye SİHA’ları ABD, İsrail ve Çin’e rakip oldu’
Next post Fırtına uyarısı