Kaysermall Outlet talihlisi otomobilini teslim aldı

Read Time:1 Minute, 6 Second

[ad_1]

kaysermall outlet talihlisi otomobilini teslim aldi 75a036d EO9JeN
kaysermall outlet talihlisi otomobilini teslim aldi 75a036d EO9JeN

KAYSERMALL OUTLET AVM TARAFINDAN DÜZENLENEN KAMPANYAYA KATILAN VE ÇEKİLİŞLE OTOMOBİL SAHİBİ OLAN AİLEYE, KAYSERMALL AVM MÜDÜR YARDIMCISI GÜLÇİN AVCI TARAFINDAN ANAHTAR TESLİMİ GERÇEKLEŞTİ.,

Kaysermall Outlet AVM tarafından düzenlenen kampanyaya katılan ve çekilişle otomobil sahibi olan aileye, Kaysermall AVM Müdür Yardımcısı Gülçin Avcı tarafından anahtar teslimi gerçekleşti.

Düzenlenen kampanya hakkında bilgiler veren Kaysermall AVM Müdür Yardımcısı Gülçin Avcı, “Kampanyamız 31 Ocak 2020 Tarihinde başlamış olup 1 Eylül 2020 tarihine kadar siz değerli müşterilerimizin katılımıyla toplamda 11 bin 580 katılımcı sayısına, 108 bin 625 adet katılım hakkına ulaştı. Bugün Fiat Egea marka aracımızı talihlimize teslim edeceğiz” dedi. Kaysermall Outlet’te indirim ve kampanyaların devam edeceğini ileten Gülçin Avcı, Kaysermall ailesi olarak katılan herkese teşekkür etti.

12 Eylül 2020 tarihinde noter ve halka açık olarak gerçekleşen çekilişte Fiat Egea marka otomobilin sahibi 0001755 kupon numaralı Seval Tutu oldu. Otomobil sahibi olan şanslı müşteri Seval Tutu ise, “Çekilişe katılmam bebeğimin şansı oldu. Buradan alış veriş yapmıştım ve 2 çekiliş hakkım vardı. Onun da bir tanesine araba bize çıktı. Heyecanlı ve şaşkınız. Hiç beklemiyorduk böyle şeyler bize hiç denk gelmediği için. Arabayla ne yapacağımıza karar veremedik ama tatile gitmeyi düşünüyoruz. Kimse bize çıkmaz demesin. Şans bu neticede dönebiliyor da çıkabiliyor da” dedi.

Konuşmaların ardından hediyeyi kazanan aileye otomobilin anahtarı Gülçin Avcı tarafından teslim edildi.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kayserispor, Fernandes’i renklerine bağladı – ENKayseri
Next post Melikgazi Belediyesi Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü çalışmalara başladı