Kuruköprü’de doğalgaz sonrası asfalt çalışması

Read Time:58 Second

[ad_1]

kurukoprude dogalgaz sonrasi asfalt calismasi a5b6365 2Q49gm
kurukoprude dogalgaz sonrasi asfalt calismasi a5b6365 2Q49gm

TALAS BELEDİYESİ YOL YAPIM VE ASFALT EKİPLERİ, BU SENE İLK KEZ DOĞALGAZ KULLANILACAK KURUKÖPRÜ MAHALLESİ’NDE HAT DÖŞEME İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASIYLA BİRLİKTE ASFALT YENİLEME ÇALIŞMASI BAŞLATTI.,

Talas Belediyesi yol yapım ve asfalt ekipleri, bu sene ilk kez doğalgaz kullanılacak Kuruköprü Mahallesi’nde hat döşeme işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte asfalt yenileme çalışması başlattı.

Kış gelmeden ilk gazın verilmesi için 22 kilometrelik alanda yol yenileme ve asfalt çalışması yürütülüyor. Kuruköprü ile Gürpınar mahallelerinin bağlantı yolu olan Fatih Caddesi’nde eski asfalt sökümünün ardından dolgu ve düzenleme işleri tamamlandı. Daha sonra 1 kilometrelik kısmın sıcak asfaltını seren ekiplerin çalışması mahalle meydanına kadar ulaştı.

KURUKÖPRÜ’DE DOĞALGAZ HEYECANI

Kuruköprü’deki vatandaşların doğalgazla tanışma heyecanını kendisinin de yaşadığını belirten Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, “Geçen sene Başakpınar’ı doğalgaz ile buluşturmuştuk. Bu sene de Kuruköprü’de bu heyecanı yaşıyoruz. Çevreci ve ekonomik olan doğalgazın bu mahallemizde de kullanılması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Kayserigaz ve belediyemiz personeline teşekkür ediyorum. Doğalgazın şimdiden Kuruköprümüze hayırlı olmasını diliyorum. Yollardaki çalışmaları en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz.” dedi.

Mahalle sakinleri de hem doğalgaz, hem de yol yenileme çalışmaları için Başkan Yalçın’a teşekkür etti.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Başkanların, maskesiz ve yasaksız çay özlemi
Next post LÖSEV’den farkındalık çağrısı – ENKayseri