Mahallelerine 80 günde yapılacak parkın projesini görüp beğendiler, tam not verdiler

Read Time:1 Minute, 6 Second

[ad_1]

mahallelerine 80 gunde yapilacak parkin projesini gorup begendiler tam not verdiler 21bbae4 d9PNEi
mahallelerine 80 gunde yapilacak parkin projesini gorup begendiler tam not verdiler 21bbae4 d9PNEi

9 KASIM CUMA GÜNÜ “80 GÜNDE 80 PARK” SÜRPRİZİNİ AÇIKLAYAN MELİKGAZİ BELEDİYESİ, 58 MAHALLEYE YAPILACAK OLAN 80 PARKIN TANITIMI İÇİN SERGİ AÇTI.,

9 Kasım Cuma günü “80 Günde 80 Park” sürprizini açıklayan Melikgazi Belediyesi, 58 mahalleye yapılacak olan 80 parkın tanıtımı için sergi açtı. 80 proje bugünden sonra Melikgazi Belediyesi’nde sergilenecek.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ilçede 80 günde 400 bin metrekare alanda 40 milyon liraya mal olacak 80 park yapacaklarını kaydederek, “80 günde 80 park projemizin sergisini bütün alışveriş merkezlerinde yaptık. Hafta sonu da Meysu Outlet Avm’de düzenlenen sergimize vatandaşlar ilgi gösterdi. Projemize yoğun ilgi gösteren ve beğenen hemşehrilerimizden aldığımız güçle en güzel parkları biz yapacağız. Parklarımızı ve içeriklerini merak eden vatandaşlarımız için sergi açtık. Parklarımızı merak eden vatandaşlarımızı Melikgazi Belediyesi fuaye alanında düzenlenen sergimize davet ediyorum. Parklarımızın yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Mesai arkadaşlarım sağolsun çok emek veriyor, gayretle çalışıyorlar. Söz verdiğimiz gibi inşallah 80 gün sonra parklarımızı tamamlayacağız. Bu projemiz toplumun her kesimini kucaklayacak proje. Ve hepsinden önemlisi Melikgazi’mizin 58 mahallesine yapılıyor. Bu yeni parklarımıza 15 ila 30 yaş arası 25 bin tane büyük ağaçlarımızı dikeceğiz. 29 Aralık gününe kadar da tüm parklarımızı bitirmiş olacağız” dedi.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kayseri’de 10 Kasım mesajları – ENKayseri
Next post Kayseri’nin yüzünü voleybol takımları güldürdü