Melikgazi Belediyesi vezneleri hafta sonu açık

Read Time:49 Second

[ad_1]

melikgazi belediyesi vezneleri hafta sonu acik 5ff09dd Bjtg5c
melikgazi belediyesi vezneleri hafta sonu acik 5ff09dd Bjtg5c

EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ 2. TAKSİT ÖDEMELERİNDE SIKINTI YAŞAMAMASI İÇİN ÖNLEMLER ALAN MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NİN VEZNELERİ, 21-22 KASIM CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜ AÇIK OLACAK.,

Emlak ve çevre temizlik vergisi 2. taksit ödemelerinde sıkıntı yaşamaması için önlemler alan Melikgazi Belediyesi’nin vezneleri, 21-22 Kasım Cumartesi ve Pazar günü açık olacak.

Emlak Vergisi ikinci taksit ödemelerinin 30 Kasım 2020 tarihinde son bulacağını hatırlatan Melikgazi Belediye Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Emlak ve çevre temizlik vergisi 2. taksit ödemeleri 30 Kasım Pazartesi günü sona eriyor. Vatandaşlarımız vergi ödemelerinde sıkıntı yaşamaması için önlemleri alarak haftasonu saat 10.30 ile 17.30 arası hafta içi ise saat 19.30’a kadar veznelerimiz açık. Vatandaşlarımız ödemelerini veznelerimizden veya sıra beklemeden ’melikgazi.bel.tr’ sitemizdeki e-belediye sistemi üzerinden de yapabilirler. Borç ödeme işlemlerinde veznelerde yoğunluk yaşanmaması için lütfen ödemelerinizi son güne bırakmayın.” dedi.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Talas’ta sonbahar temizliği – ENKayseri
Next post Melikgazi Belediyesi vezneleri hafta sonu açık