Millidere Mahallesi yol genişletme çalışmasında sona gelindi

Read Time:45 Second

[ad_1]

millidere mahallesi yol genisletme calismasinda sona gelindi 517d68b ZALNmm
millidere mahallesi yol genisletme calismasinda sona gelindi 517d68b ZALNmm

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN DESTEĞİ İLE ÇALIŞMASI DEVAM EDEN MİLLİDERE MAHALLESİ YOL GENİŞLETME ÇALIŞMASINDA SONA GELİNDİ.,

Kayseri Büyükşehir Belediyesinin desteği ile çalışması devam eden Millidere Mahallesi yol genişletme çalışmasında sona gelindi. Ana caddeden mahalle girişine kadar olan 6 kilometrelik yolu genişletip, dolgu ve tesviyesini yapan ekipler son aşama olan soğuk asfalt serimine başladı.

Millidere Mahallesi için verilen sözün hayata geçirilmesinden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar; “Mahallelerimiz için verdiğimiz sözleri bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz. Mahallemize yakışır şekilde genişletilip asfaltı dökülen yolumuzun kazasız belasız bir şekilde kullanılmasını Develimize ve Millidere Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca destek vererek bu hizmetin Millidere Mahallemize ulaşmasına vesile olan kıymetli hemşerimiz Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’a ve ekibine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

[ad_2]

Kaynak

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Türkiye’de son 24 saatte 1629 kişiye koronavirüs tanısı konuldu, 55 kişi hayatını kaybetti
Next post Melikgazi Belediyesi 80 Rakamının Sırrını Açıkladı